• Zawieszka nad łóżeczkiem Balerina

Symbol: 21870

Zawieszka nad łóżeczkiem Balerina

69.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu do 48 godz.
Dostępność 1 szt.

Drewniana dekoracja do powieszenia na ścianie obok łóżeczka w postaci baletnicy, która po pociągnięciuza sznureczek wykonuje figury baletowe. Kolor i ruch przyciągają uwagę dziecka i sprawiają, że  maluszek chętnie skupia wzrok na zabawce.

Dzięki ładnym żywym kolorom i  bardzo starannemu wykonaniu  może stanowić nietuzinkową ozdobę dziecięcego pokoju. Zapakowana w ekologiczne kartonowe pudełko.

Wymiary: 32x44cm

Zabawki firmyBAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło. Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA.Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie