• Wywrotka z sorterem

Symbol: 42110

Wywrotka z sorterem BAJO

Kolor
Brak towaru
109.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Bardzo ciekawa wielofunkcyjna edukacyjna zabawka, dzięki dającej się wyjmować pokrywie przyczepy. Kiedy pokrywa jest zamontowana, pojazd służy jako sorter. We wnętrzu przyczepy przewożone są  trzy kolorowe klocki o różnych kształtach, które dziecko dopasowuje do otworów w pokrywie. Klocki można wyjąć  z wnętrza przyczepy poprzez ruchomą klapkę zamontowaną na jej  końcu. Po zdjęciu pokrywy przyczepa zamienia się w tradycyjną wywrotkę. Zabawka rozwija koordynację ruchowo-wzrokową oraz wyobraźnię dziecka.

Wymiary: 26 x 15 x 10 cm.

Zabawki polskiej firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością   o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie