• Układanka z klocków Krajobrazy

Symbol: 99190

Drewniana układanka Krajobrazy

119.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 2 szt.

Tradycyjna układanka z 12 drewnianych klocków w kształcie sześcianów. Na każdej ze ścian klocka znajduje się fragment innego obrazka. Możliwe jest ułożenie sześciu różnych obrazków-krajobrazów.Układanka uczy spostrzegawczości, koncentracji, rozwija manualne zdolności i wyobraźnię dziecka. Dodatkowo dołączono rysunek każdego obrazka do pokolorowania.

Produkt zapakowany w ekologiczne drewniane pudełeczko.

Wymiary pojedynczego klocka : 4 x4 x 4cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie