• Układanka Zoo

Symbol: 91870

Układanka sześciany ZOO

119.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 2 szt.

Tradycyjna układanka składająca się z 9 drewnianych klocków w kształcie sześcianów z obrazkami zwierząt. Na każdej ze ścian klocka znajduje się fragment innego obrazka. Do ułożenia jest 6 obrazków zwierząt m.in. wiewiórka, żyrafa, czy struś.Układanka uczy spostrzegawczości, koncentracji, rozwija manualne zdolności i wyobraźnię dziecka.

Produkt zapakowany w ekologiczne drewniane pudełeczko ułatwiające przechowywanie klocków.

Wymiary pojedynczego klocka : 4x4x4cm

Zabawki polskiej firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie