• Straż pożarna duża BAJO

Symbol: 41850

Straż pożarna

Brak towaru
95.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Straż pożarna  wyposażona w  podnoszoną  drabinę, wąż gaśniczy i dzwoneczek urozmaici dzieciom zabawę w strażaka.Wyposażona w otwór, w który maluszek może włożyć palce i samodzielnie sterować pojazdem  pomaga rozwijać zarówno wyobraźnię, jak i zdolności  manualne dziecka.W akcji gaśniczej mogą  też uczestniczyć dwa  inne modele wozów strażackich  oraz  helikopter straży pożarnej firmy BAJO.

Wymiary: 18x8 x13cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie  z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie