• Rybki na magnesy do łowienia

Symbol: 97750

Rybki do łowienia

Brak towaru
119.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Zręcznościowa zabawa rozwijająca precyzję ruchów, cierpliwość i koncentrację.  W zestawie znajdują się dwie wędki oraz 6 kolorowych rybek z magnesami. Zadaniem dziecka jest złowienie wszystkich rybek w jak  najkrótszym czasie.Doskonały sposób na wspólną zabawę z elementem rywalizacji.Produkt zapakowany w ekologiczne kartonowe pudełko.

Długość wędki (w zestawie 2 wędki): 35 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie