• Pociąg do składania

Symbol: 45310

Pociąg do składania

119.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 1 szt.

Pociąg składa się  z wielu zamiennych elementów różniących się kolorem i kształtem. Mamy tu wagon pasażerski, wagon towarowy, platformę do transportu samochodów. Dziecko może tworzyć swoje własne unikalne kombinacje  łączyć, zmieniać, układać  elementy na wagonikach na wiele sposobów. Zabawka rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka.

Wymiary: 53x9x8 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie