• Piramida na kołach z cyferkami

Symbol: 32710

Piramida na kołach z cyferkami

89.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 1 szt.

Pojazd na kółkach  z zestawem pięciu ponumerowanych piramidek. Liczba ułożonych na piramidce klocków odpowiada przypisanej jej cyferce. Kolor klocków jest taki sam, jak kolor cyferki, co dodatkowo ułatwia dziecku zadanie.  Zabawka spełnia kilka funkcji - podstawowa to pomoc w nauce liczenia, kolejne to rozpoznawanie kolorów i cyferek.

Wymiary: 36 x 11 x 19 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie