• Piramida kule

Symbol: 37930

Piramida z kulami

Brak towaru
57.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Zestaw 10 kulek, które pomagają w poznawaniu kolorów i nauce liczenia. Specjalna drewniana podstawa z kołeczkami i otworami pozwala dziecku na ustawianie kolorowych piramidek z kulek , a także daje możliwości układanie kulek w dowolnej konfiguracji. Do zabawki dołączone są tabliczki z różnymi wariantami ułożenia kulek, a zadaniem dziecka jest odwzorowanie proponowanego układu kulek. Zabawka dodatkowo rozwija pamięć wzrokową a także koordynację ręka-oko.

Wymiary: 36x11x8 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie