• Mewa

Symbol: 12710

Latająca mewa

119.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin tylko za pośrednictwem kuriera DPD
Dostępność 2 szt.

Niezwykła drewniana mewa do zawieszenia w dziecięcym pokoju. Z pozoru zwyczajna wisząca zabawka, ale po pociągnięciu za nóżki - ożywa - zaczyna wznosić się i opadać przypominając ptaka w locie. Można ją ustawić dziobem do góry - wówczas wydaje się, że frunie wysoko. Ustawiona dziobem w dół sprawia wrażenie, jakby pikowała. Niebanalna dekoracja, która przyciąga uwagę najmłodszych i szybko staje się ulubieńcem tych starszych, niekoniecznie dzieci :-)

Wymiary: 75x40x15cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło. Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Wysyłka tego produktu tylko za pośrednictwem kuriera DPD. Przy składaniu zamówienia prosimy o wybór właściwej formy dostawy.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie