• Memory zwierzęta

Symbol: 99690

Memo zwierzęta

Brak towaru
89.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Gra memory - to zestaw najwyższej jakości  36 drewnianych klocków z obrazkami zwierząt. Zabawa polega na znalezieniu takich samych obrazków. Klocki  układamy obrazkami do dołu, a następnie kolejno odwracamy  po dwa klocki – jeśli nie ma pary to odkładamy klocki w te same miejsca, jeśli odnajdujemy parę to zabieramy. Wygrywa ta osoba, która zdobędzie większą ilość par.

Inna wersja gry: gracze otrzymują takie same klocki - jeden układa swoje w dowolnej kolejności, a drugi musi zapamiętać kolejność. Następnie odwraca się klocki i gracz obserwujący musi ułożyć swoje klocki w tej samej kolejności. Jest to  gra,   przy której dziecko może  rozwijać pamięć, doskonalić umiejętności koncentracji uwagi, a przy okazji świetnie się bawić.

Klocki zapakowane w ekologiczne drewniane pudełko.

Wymiary klocków: 5x5x1cm


Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA.Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie