• Kura wańka wstańka BAJO

Symbol: 21550-21560

Kura wańka wstańka BAJO

Kolor
Brak towaru
55.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Drewniana kurka na kółkach. Wprawiona w ruch kiwa się do przodu i do tyłu tak, jakby dziobała leżące na podłodze ziarenka, czym  wywołuje uśmiech na twarzach zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Zabawka występuje w trzech kolorach:  niebieskim, czerwonym i kremowym.  Uwaga: kolor czerwony jest zdecydowanie bardziej intensywny niż na zdjęciu.

Zapakowane w ekologiczne kartonowe pudełeczko z okienkiem.

Wymiary 13 x 8 x 6 cm.

Zabawki firmy BAJO projektowane tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie  z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie