• Koń na biegunach Filip

Symbol: 52460

Koń na biegunach

520.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 1 szt.

Ponadczasowy  konik, z drzewa koń na biegunach.... .Uszy z białego filcu, niebieskie oczy, brązowa uzda i zabawna "mina" - przesympatyczny rumak.

Bardzo starannie wykonany. Wyposażony w specjalną obejmę zabezpieczającą dziecko przed upadkiem, dzięki temu już najmłodsze dzieci mogą się  bezpiecznie bujać. Gdy malec podrośnie obejmę można bez trudu zdemontować.

Wymiary: 86x31x65 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej jakości. W przypadku każdej zabawki producentdokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA.Zabawki produkowane są w Polsce.

Wysyłka tylko za pośrednictwem kuriera

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie