• Klocki Smoki

Symbol: 99230

Klocki-puzzle Smoki

Brak towaru
39.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Tradycyjne drewniane klocki w nowej odsłonie. Trzy klocki-kostki ułożone jeden na drugim zamocowane są w sposób umożliwiający niezależne ich obracanie wokół własnej osi. Zadaniem dziecka jest przekręcenie każdego klocka w taki sposób, aby dopasować poszczególne elementy układanki tworząc właściwy obrazek.

BAJO stworzyło serię obrotowych klocków-puzzli nawiązującą do popularnych  legend i baśni. W tym przypadku na drewnianych klockach namalowano cztery kolorowe bajkowe smoki. Układanie  tych puzzli może być doskonałą okazją do opowiedzenia dziecku ciekawej bajki. A może uda nam się usłyszeć dziecięcą wersję historii o bajkowych smokach....

Ta pomysłowa zabawka ma wiele zalet:uczy spostrzegawczości, koncentracji i rozwija manualne zdolności i wyobraźnię dziecka. Ma też tę zaletę, że klocki nam się nie pogubią.

W serii obrotowych puzzli znajdziemy też postacie z bajki o Kopciuszku, Czerwonym Kapturku, Legendy o smoku wawelskim i Cztery bajkowe wieże.

Wymiary: 4x12cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie