• Klocki Legenda o smoku wawelskim

Symbol: 99290

Klocki obrotowe - Legenda o smoku wawelskim

Brak towaru
39.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Tradycyjnedrewnianeklocki w nowej odsłonie. Trzy  klocki-kostki ułożone jeden na drugim zamocowane są w sposób umożliwiający niezależny obrót  wokół własnej osi. Zadaniem dziecka jest przekręcenie każdego klocka w taki sposób, aby dopasować poszczególne elementy układanki tworząc właściwy obrazek.BAJO stworzyło serię obrotowych puzzli nawiązującą do popularnych  legend i baśni. W tym przypadkuna drewnianych klockach namalowano postacie z legendy o smoku wawelskim. Układanie puzzli może być doskonałą okazją do opowiedzenia dziecku tej starej polskiej legendy. A może uda nam się usłyszeć dziecięcą wersję historii o wawelskim smoku.....Ta pomysłowa układanka zabawka ma wiele zalet: uczy spostrzegawczości, koncentracji i rozwija manualne zdolności i wyobraźnię dziecka. Ma też tę zaletę, że klocki nam się nie pogubią.

W serii obrotowych puzzli  znajdziemy też postacie z bajek Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Bajkowe smoki i Cztery wieże.

Wymiary: 4x12cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie