• Klik-Klak

Symbol: 35490

KLIK-KLAK

Kolor
19.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 1 szt.

KLIK-KLAK  - to dwie kulki zawieszone na sznurkach. Rytmicznym ruchem w górę i w dół należy sprawić, aby kulki odbijały się od siebie  w najniższym i najwyższym ich położeniu.Dla wprawnej ręki zderzenia te mogą się odbywać również w innych płaszczyznach.  Zabawka występuje w różnych kolorach  - wybór losowy!

Wymiary: 8 x 2 x20 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA.Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie