• Kaczka na patyku

Symbol: 21910

Kaczka na patyku BAJO

69.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 1 szt.

Drewniana kaczka na patyku.W trakcie jazdy kaczuszka zabawnie macha skrzydełkami. Zabawka odpowiednia zarówno dla młodszych dzieci -  prowadzenie zabawki pomaga bowiem w utrzymaniu równowagi, jak istarszych dzieci, którym może urozmaicić zabawę. Drewniane kółka zabezpieczone są gumowymi opaskami, dzięki czemu zabawka prowadzi się płynnie nie rysując podłogi.

Wymiary:17 x 17 x 60 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie  z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie