• Drucianka - liczydło 1-5

Symbol: 34450

Drucianka - liczydło 1-5

Brak towaru
55.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Bardzo ciekawe liczydło (rodzaj pętli motorycznej). Na wygiętym w łuk metalowym pręcie umocowanych jest 5 różnokolorowych klocków. Liczba klocków znajdująca się po lewej stronie pokazana jest w postaci cyfry namalowanej na ostatnim klocku, natomiast liczba tych  po prawej stronie pokazana jest w formie obrazkowej. Kolor każdego klocka nawiązuje do  namalowanych  na nim elementów i tak np. klocek, na którym namalowane są  cytryny ma kolor żółty.  Dodatkowo liczba namalowanych  elementów odpowiada liczbie klocków znajdujących się po danej stronie. Przekładanie klocków z jednej strony na drugą doskonali manualne zdolności dziecka i jednocześnie pomaga w nauce liczenia.

Zabawka zapakowana w ekologiczne kartonowe pudełeczko.

Wymiary: 20x8x18 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie