• Drucianka-liczydło 1-10

Symbol: 34430

Drut -liczydło 1-10

55.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 1 szt.

Bardzo ciekawe liczydło ( rodzaj pętli motorycznej ). Na wygiętym w łuk metalowym pręcie umocowanych jest 10 różnokolorowych klocków. Liczbę klocków znajdującą się po lewej stronie określa cyfra natomiast liczbie klocków po prawej stronie odpowiada odpowiednia ilość kwadracików namalowanych na najwyżej położonym elemencie.  Przekładanie klocków z jednej strony na drugąpomaga w nauce liczenia w zakresie 1-10i jednocześniedoskonali manualne zdolności dziecka.

Zabawka zapakowana w ekologiczne kartonowe pudełko.

Wymiary: 19,5x7x18 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie