• Drewniane puzzle Tłum

Symbol: 97410

Drewniane Tłum

Brak towaru
79.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Puzzle "Tłum" to niezwykłe starannie  wykonane przestrzenne puzzle  składające się z 14  drewnianych  twarzy,  które po ułożeniu całości tworzą zabawny tłum. Układanka pokazuje różnorodność ludzkich fizjonomii. Świetna zabawa  nie tylko dla dzieci.Produkt zapakowany w ekologiczne kartonowe pudełko.

Wymiary: 17x24x1,5cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie