• Drewniane korale tęcza 60

Symbol: 39010

Drewniane korale tęcza 60

Brak towaru
29.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Zestaw  różnokolorowych koralików do zabawy w nawlekanie. Można go wykorzystać jako grę, w której każdy z graczy po rzucie kostką nawleka na sznureczek odpowiednią liczbę koralików. Wgrywa ten, kto pierwszy zapełni swój sznureczek koralikami. Można  tez z koralików wykonać biżuterię - kolorowy  naszyjnik czy bransoletkę. Zabawka rozwija zdolności manualne i koordynacje wzrokowo-ruchowa dziecka.

Wymiary koralików: 20 mm.

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie