• Ciężarówka z klockami

Symbol: 42310

Ciężarówka z klockami

Kolor
35.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 2 szt.

Mała drewniana ciężarówka z  ładunkiem składającym się z trzech klocków z drewna, które można łatwością zdejmować. Dzięki temu dziecko może dokonywać rozładunku i załadunku ciężarówki, co urozmaici zabawę i na dłużej skupi uwagę dziecka. Zabawka  rozwija wyobraźnię i koordynację wzrokowo-ruchową dziecka

Wymiary: 17x17x60 cm

Zabawki polskiej firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie  z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie