• Ciężarówka PC z naczepą

Symbol: 44710

Duża ciężarówka PC z naczepą

Kolor
135.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 1 szt.

Wielofunkcyjna, edukacyjna zabawka w postaci dużej drewnianej ciężarówki  z naczepą. Na naczepie umieszczona jest nakładka z patyczkami, na  które dziecko  układaklocki ucząc się dopasowania kolorów liczb i kształtów. Po zdjęciu nakładki na ciężarówce można umieścić inny ładunek. Jest to doskonały przykład zabawki, która podąża za rozwojem dziecka.

Zapakowana w ekologiczne tekturowe pudełko.

Wymiary  : 50 x10 x 14 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie