• Biedronka na patyku

Symbol: 2210

Biedronka na patyku

Brak towaru
63.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Drewniana biedronka na patyku. W trakcie jazdy biedronka zabawnie macha skrzydełkami. Zabawka odpowiednia zarówno dla młodszych dzieci -   pomaga bowiem   w utrzymaniu  równowagi przy chodzeniu, jak i starszych dzieci, którym może uprzyjemnić zabawę. Drewniane kółka zabezpieczone są gumowymi krążkami, dzięki czemu zabawka płynnie się porusza nie rysując podłogi.

Wymiary: 17x17x60 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie  z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie