• Autko Garbusek

Symbol: 43710/43720

Autko garbusek BAJO

Kolor
19.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 2 szt.

Autko-garbusek. Wycięty otwór umożliwia pewne chwytanie autka nawet maleńkim rączkom, co pomaga rozwijać  zdolności manualne i  koordynacje ruchów u najmłodszych dzieci. Duża różnorodność modeli  samochodzików umożliwia  zebranie  całej kolekcji. Model występuje w szerokiej gamie kolorów, w tym szczególnie lubianych przez dziewczynki różowym i fioletowym.

Zapakowane w ekologiczne kartonowe pudełeczko z okienkiem.

Wymiary: 7x5x5 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie  z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie